шпатель хайдеманна
фотополимерный лак
977 проба

Опис розділу
23.20.12-35.00 Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)

Абетковий покажчик для розділу 23.20.12-35.00 Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)

Слово Опис
Блоки
Цегла, Блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Будівельні
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні Будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Вогнетривкі
Цегла, блоки, плитка Вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Вогнетривкі
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні Вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Глинозему
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % Глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Керамічні
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні Керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Кремнезему
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % Кремнезему (SiO2)
Матеріали
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі Матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Плитка
Цегла, блоки, Плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Подібні
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та Подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)
Цегла
Цегла, блоки, плитка вогнетривкі та подібні будівельні керамічні вогнетривкі матеріали з умістом більше ніж 7 мас. %, але не менше від 45 мас. % глинозему, але більше ніж 50 мас. % кремнезему (SiO2)