Опис розділу
28.41.22 Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.

Абетковий покажчик для розділу 28.41.22 Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.

Слово Опис
Верстати
Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Верстати
Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; Верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Внутрішньої
Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи Внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Зовнішньої
Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування Зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Металу
Верстати для свердління, розточування, фрезерування Металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Нарізі
Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу, верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої Нарізі, н. в. і. у.
Нарізування
Верстати для свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для Нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Розточування
Верстати для свердління, Розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Свердління
Верстати для Свердління, розточування, фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.
Фрезерування
Верстати для свердління, розточування, Фрезерування металу; верстати для нарізування зовнішньої чи внутрішньої нарізі, н. в. і. у.