Опис розділу
11.02.12-19.00 Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)

Абетковий покажчик для розділу 11.02.12-19.00 Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)

Слово Опис
Білих
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних Білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Бродіння
Вино та сусло виноградне, Бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Вин
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих Вин, вироблених у певних регіонах)
Вино
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Виноградне
Вино та сусло Виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Високоякісних
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім Високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Доданням
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили Доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Ігристих
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та Ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Міцністю
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, Міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Регіонах
вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних Регіонах)
Спирту
Вино та сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням Спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)
Сусло
Вино та Сусло виноградне, бродіння якого запобігли чи зупинили доданням спирту, міцністю не більше ніж 15 об. % (крім високоякісних білих та ігристих вин, вироблених у певних регіонах)