третий скелетный класс развития зубочелюстных аномалий nj
воск ортодонтический
извлечение серебра из отработанных электролитов гальванических ванн

Опис розділу
14.39.10-32.00 Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)

Абетковий покажчик для розділу 14.39.10-32.00 Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)

Слово Опис
Вовни
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з Вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Вовни
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % Вовни та масою не менше ніж 600 г)
Волосу
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого Волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Жилети
Светри, пуловери, фуфайки, Жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Кардигани
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та Кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Пуловери
Светри, Пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Светри
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Тварин
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу Тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Тонкого
Светри, пуловери, фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи Тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)
Фуфайки
Светри, пуловери, Фуфайки, жилети та кардигани, жіночі або дівчачі, з вовни чи тонкого волосу тварин (крім светрів і пуловерів з умістом не менше ніж 50 мас. % вовни та масою не менше ніж 600 г)