отсутствуют верхние боковые резцы что делать
двухсторонние капы
тиски для гравера

Опис розділу
20.13.52-90.00 Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у. (крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)

Абетковий покажчик для розділу 20.13.52-90.00 Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у. (крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)

Слово Опис
Амальгам
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, Амальгам дорогоцінних металів)
Води
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім дистильованої та кондуктометричної Води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)
Води
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім дистильованої та кондуктометричної води та Води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)
Дистильованої
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім Дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)
Дорогоцінних
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам Дорогоцінних металів)
Кондуктометричної
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у. (крім дистильованої та Кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)
Металів
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних Металів)
Сполуки
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у.(крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)
Чистоти
Сполуки неорганічні, інші, н. в. і. у. (крім дистильованої та кондуктометричної води та води подібної Чистоти, зрідженого повітря та стисненого повітря, амальгам дорогоцінних металів)